Zapraszamy do współpracy!

O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą korepetytorów. Korepetytorów z wyboru. CoREX zrzesza studentów i absolwentów renomowanych warszawskich uczelni. 

Czym się zajmujemy?

Prowadzimy korepetycje ze wszystkich przedmiotów szkolnych, na wszystkich poziomach. Uczymy programowania w wybranych językach. Zajmujemy się również nauką gry na wielu instrumentach. Dowiedz się więcej.
Każdy kursant ma zapewnione indywidualne podejście, a nasz korepetytor dostosowuje swoje metody nauczania do poziomu nauczanego. Postępy naszych podopiecznych są regularnie kontrolowane i sprawiają nam one ogromną satysfakcję.
 

Gdzie uczymy?

Nasi korepetytorzy dojadą do ucznia, spotkają się w swojej okolicy lub poprowadzą lekcję przez internet. Działamy na terenie całej Warszawy oraz w wybranych podwarszawskich miejscowościach. Dowiedz się więcej.

Jak się z nami skontaktować?

Jest wiele sposobów, żeby się z nami skontaktować. CoREX działa 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Przejdź do formularza kontaktowego.

Close up portrait of four thumbs up from cheerful, joyful friends, two couples, colleagues on the blurred background in office, work place, station